انواع مدل دستگاه سبزی خردکنی: خانگی، نیمه صنعتی ، بشقابی

شرکت ساینا الکتریک انواع دستگاه های سبزی خردکنی را در ظرفیت های مختلف به منظور مصارف خانگی و صنعتی برای شما عزیزان فراهم نموده است.

دستگاه سبزی خردکن یکی از مهم ترین و پرکاربردترین لوازم مورد نیاز در اکثر آشپزخانه های صنعتی و یا خانگی می باشد.شما به وسیله دستگاه سبزی خردکنی ساینا میتوانید جهت خرد کردن هر نوع سبزی، سیر، فلفل دلمه، کلم، بادمجان، لوبیا سبز،مغز گردو، مغز بادام، مغز پسته، نخود،لوبیا، لیمو امانی، پوره کردن پیاز، پوره کردن هویج،پوره کردن سیب زمینی و …در آشپزخانه های صنعتی و یا خانگی  استفاده نمایید.

دستگاه های سبزی خردکنی ساینا به صورت ذیل می باشد:

این دستگاه قادر است در کمتر از 15 ثانیه حجم زیادی از سبزی را بدون آب انداختن برای شما خرد نماید.ابتدا باید سبزی ها را کاملاً خشک کرده و در مخزن دستگاه به صورت پاششی قرار داد. سبزی ها را نباید فشرده کرد و می توان آن ها را حداکثر تا زیر لبه ی در پر کرد. سپس در دستگاه را روی محل مخصوص گذاشته و محل فلش روی در را فشار داد. این کار باید تا پایان خرد شدن سبزی ها ادامه پیدا کند. پس از خرد شدن سبزی ها باید دست را از روی در دستگاه برداشت تا سبزی خردکن فوراً قطع شود.

سبزی خردکن خانگی ساینا

جزئیات محصول

شرکت ساینا الکتریک برترین تولید کننده و عرضه کننده دستگاه سبزی خردکن صنعتی 5 کیلویی به منظور برش محصولات مانند برش سبزیجات، سیفی جات، میوه جات جهت استفاده در هتل، رستوران، دانشگاه،بیمارستان، آشپزخانه تجاری و بسیاری موارد دیگر می باشد.سرعت چرخش تیغه های این دستگاه حدود ۱۴۰۰ دور در دقیقه است و اگر تمهیدات ایمنی روی آن انجام نشده باشد میتواند بسیار خطرناک باشد به همین دلیل رعایت کامل استاندارد برای این دستگاه الزامیست. بهترین ایمنی داشتن کلید قطع و وصل چراغدار برای برق ورودی و میکروسوئیچ حفاظتی در دستگاه برای قطع و وصل آن می باشد.

سبزی خردکن 5 کیلویی ساینا

جزئیات محصول

این مدل از دستگاه سبزی خرد کن با بهترین کیفیت و فناوری جهت آشپزخانه های صنعتی ساخته شده است. این دستگاه چند منظوره به علت استفاده آسان،صرفه جویی در زمان و ظرفیت بالایی که دارد یکی از پر فروش ترین محصولات شرکت ساینا الکتریک می باشد.

سبزی خردکن 10 کیلویی ساینا

جزئیات محصول

شرکت ساینا الکتریک مفتخر است این مدل از دستگاه سبزی خرد کن صنعتی تمام استیل جهت خرد کردن انواع سبزیجات و میوه جات به منظور استفاده در هتل، رستوران، دانشگاه،بیمارستان، آشپزخانه تجاری و بسیاری موارد دیگر برای شما مشتریان عزیز فراهم آورد.

سبزی خردکن بشقابی ساینا

جزئیات محصول