راهنمای خرید بهترین دستگاه آبلیموگیر و آبغوره گیر

دستگاه های تولید آبلیموگیری و آبغوره گیری با ظرفیت متفاوت و کارایی در کارگاه های کوچک و کارخانه های صنعتی را می توانید با ثبت سفارش در بازار مرکبات ایران خریدداری کنید.
که از این نوع دستگاه می توان برای آبگیری محصولات مانند لیمو و غوره استفاده نمود. این نوع دستگاه با طراحی های مختلف تولید شده اند و از دو قسمت فشاردهنده و آب گیرنده تشکیل شده است. میوه ها برای آبگیری نیاز به برش و خرد کردن ندارند.
با توجه به قدرت موتور ظرفیت این دستگاه ها در از 150 کیلوگرم تا 2 و نیم تن در ساعت متغیر است.همچنین با توجه به صنعتی شدن و مشغله های امروزه روی آورد مردم به خرید آبلیمو بسته بندی و آماده بیشتر است.
 در این زمینه کارگاه ها و کارخانه ها با فروش این نوع دستگاه های آبگیری لیمو و غوره و دیگر میوه، اقدام به عرضه این محصولات به بازار مصرف نموده اند.

قبل از خرید هر دستگاهی، نیاز است که شما راهنمای خرید آن را مطالعه کرده تا غیر از آشنایی با دستگاه، خریدی متناسب با کارگاه یا کارخانه صنعتی خود داشته باشید.

تهیه یک دستگاه با توانایی چندین عملکرد می تواند جنبه های درآمدزایی متفاوتی داشته باشد. به این صورت که شما می توانید از دستگاه برای محصولات متفاوتی در تمامی فصل های سال برای آبگیری استفاده نمایید.

این دستگاهها دارای دو قسمت فشاردهنده و آب گیرنده می باشند. مزیتی که این دستگاهها دارند این است که نیاز به برش دادن و خردکردن میوه ها نمی باشد.

دستگاه آبلیمو و آبغوره گیری شرکت ساینا الکتریک با ظرفیت متفاوت و کارایی در کارگاه های کوچک و کارخانه های صنعتی برای آبگیری انواع میوه جات، سبزیجات، گوجه، آبلیمو و آبغوره قابل استفاده است که بدین ترتیب کاربرد بالایی دارد.

در زمان خرید دستگاه آبلیمو و آبغوره گیری نکته دیگری که باید به آن توجه کنید کیفیت دستگاه می باشد. دستگاه شرکت ساینا الکتریک نسبت به دستگاه های مشابه دارای کیفیت بالاتری است زیرا از له شدن دانه محصولات جلوگیری می کند و آب خالص تری تهیه می کند.

قدرت موتور ظرفیت این دستگاه ها از 150 کیلوگرم تا 2 و نیم تن در ساعت متغیر است. شما باید با توجه به نیاز خود برای این دستگاه ها هنگام خرید به قدرت موتور دستگاه توجه فرمایید