مراکز خدمات پس از فروش

نقشه استان های ایران

برای يافتن نزديكترين نماينده‌ خدمات پس از فروش، استان و شهر خود را در نقشه بالا جستجو نمایید.

واحد خدمات پس از فروش و امور مشتریان شرکت “ساینا الکتریک” در جهت پاسخگویی به نیاز مصرف کنندگان گرامی و تعهد به افزایش رضایت مشتریان از طریق گسترش مراکز خدمات پس از فروش خود تلاش دارد تا نیازهای مشتریان درارتباط با خدمات پس از فروش را بر طرف نماید و در حداقل زمان ممکن قطعات مورد نیاز رادر اختیار مراکز خدمات پس از فروش خود قرار دهد.

شرایط گارانتی:

مدت زمان گارانتي كليه محصولات در دفترچه راهنمای محصول ذکر شده است. در طي مدت گارانتی مصرف كنندگان محترم مي توانند با مراجعه به مراكز خدمات پس از فروش در سراسر كشور كه آدرس آنان در جدول زیر درج شده است مراجعه نمايند. شروع تاريخ گارانتي و همچنين ارائه هرگونه خدمات گارانتي صرفا منوط به درج امضاء، تاريخ خريد و مهر فروشگاه بر روي دفترچه ضمانت نامه و یا کارت ضمانت مي باشد. بنابراين حتما از فروشنده بخواهيد برگه ضمانت نامه را با درج تاريخ خريد، ممهور به مهر فروشگاه نمايد. ارائه ضمانت نامه هنگام مراجعه به مراكز خدمات پس از فروش الزامي است.

همچنين براي فعال نمودن گارانتي محصول مي بایست حداكثر تا يك هفته پس از تاريخ خريد، شماره سریال مندرج بر روی محصول را به سامانه 10009129156949 پيامك نماييد.

 موارد زير مشمول شرايط گارانتی نخواهد شد:

  • هرگونه ضرب ديدگي و شكستگي ناشي از سقوط و يا حمل و نقل نادرست.
  • استفاده نادرست از محصول ( عدم توجه به نكات درج شده در دفترچه راهنماي محصول)
  • لوازم جانبي و قطعاتي كه بر اثر كار فرسوده شده باشند.

  • استفاده از قطعات متفرقه ( غير اصلي).
  • باز كردن و دستكاري دستگاه توسط افراد غير مجاز.

شركت ساینا الکتریک با گستردگي نمايندگان خدمات پس‌از فروش در سراسر كشور اميدوار است كه بتواند رضايت هرچه بيشتر مشتريان محترم را فراهم نمايد.

     دفتر مرکزی خدمات پس از فروش:  45838010- 031

     support@saynagroup.com

saynagroup