معرفی سازمان

معرفی گروه تولیدی ساینا الکتریک

این مجموعه نخستین بار در سال 1376 با تمرکز بر اصول صداقت، کیفیت و توجه به نیاز مشتری به عنوان طراح و سازنده تجهیزات آشپزخانه های صنعتی با نام “گروه تولیدی صلواتی” تاسیس گردید.

logo_2

محصولات مجموعه در آغاز شامل انواع سبزی خردکن های صنعتی و کارگاهی، اسلایسر، آبلیموگیر صنعتی، آبغوره گیر و آبگوجه گیر صنعتی بود. به دلیل استاندارد بودن و کیفیت مناسب محصولات، این برند به سرعت مورد توجه مشتریان قرار گرفت و به عنوان یکی از برند های معتبر در صنعت تولید سبزی خردکن های صنعتی مطرح شد.
پس از یک دهه فعالیت مستمر در زمینه تولید سبزی خردکن های کارگاهی و صنعتی، مجموعه نسبت به گسترش سبد محصولات خود و هم چنین ایجاد برند جدید اقدام نمود. به یاری خداوند و با تلاش و پیگیری های انجام شده از سوی واحد تحقیق و توسعه و واحد کنترل کیفیت، این مجموعه در سال 1388 موفق به اخذ استاندارد ملی ایران در زمینه تولید سبزی خردکن های خانگی مجهز به سیستم ایمنی با درب فشاری گردید و پس از آن در سال 1392 نیز در زمینه تولید الکتروموتور سبزی خردکن خانگی به خودکفایی رسیده و کلیه استاندارد های مرتبط با آن نیز اخذ گردید.
همچنین در سال 1392 با هدف توسعه سبد محصولات خانگی و گسترش سهم بازار نسبت به ثبت برند تجاری “ساینا الکتریک” و نشان تجاری “ساینا” در سازمان ثبت علائم تجاری و مالکیت صنعتی ایران اقدام شد.
پس از بررسی های انجام شده توسط واحد بازاریابی و فروش و با توجه به نیاز بازار، تولید انواع جارو برقی سطلی خانگی نیز در دستور کار قرار گرفت و پس از طی مراحل مربوط به طراحی و تجاری سازی محصول کلیه مجوز ها و استانداردهای مرتبط با این محصول نیز (استانداردهای ملی ایران در زمینه ایمنی و مصرف انرژی) اخذ گردید.
جاروبرقی های ساینا در سه مدل vc-3600، vc-3400 و vc-3000 با طراحی منحصربفرد، کیفیت بالا و متناسب با نیاز مصرف کنندگان در چرخه تولید قرار گرفت . این مجموعه در حال حاضر با تولید محصولات خود در ابعاد وسیع و منطبق با استاندارد‌های ملی ایران، با بیش از 50 نماینده فروش و 70 نماینده خدمات پس از فروش در سراسر کشور توانسته پاسخگوی نیازهای هم وطنان عزیز باشد.
20 سال است که فعالیت خود را با اقتدار ادامه می‌دهیم و با تکیه بر توانمندی پرسنل جوان و با انگیزه خود توانسته ایم رشدی روزافزون در جلب رضایت مشتریان و ذینفعان به دست آورده و سهمی در ایجاد اشتغال و تولید محصول ملی داشته باشیم.

امروز گروه تولیدی ساینا الکتریک با نگاهی روشن به آینده فعالیت‌های تولیدی و تحقیق و توسعه خود را ادامه می‌دهد. هدف ما به عنوان یکی از واحدهای تولید لوازم خانگی در کشور، فراهم كردن کالاهای با کیفیت ایرانی برای هم وطنان گرامی می‌باشد.

با افتخار اعلام می کنیم:  ” ساینا ساخت ایران”

 

چارت سازمانی ساینا

 

پروانه های کاربرد علامت استاندارد:

پروانه-استاندارد    پروانه-استاندارد