نکات خرید جاروبرقی که باید بدانید

خرید جاروبرقی

دوستان عزیز، اگر در حال حاضر در فکر خرید یک جاروبرقی هستید، مقاله ی مناسبی را برای مطالعه انتخاب کرده اید چرا که ما در گروه ساینا الکتریک در مقاله ای که پیش رو دارید نکات خرید جاروبرقی  را برای شما ذکر کرده ایم. پس با ما همراه شوید و مقاله را با دقت مطالعه کنید.

هنگام خرید جاروبرقی، با وجود تنوع زیاد محصولات موجود در بازار ، انتخاب یک جاروبرقی مناسب کار سختی شد است. اما دوستان اگر بدانید که دقیقا به دنبال جاروبرقی با چه ویژگی هائی هستید، راحت تر می توانید خرید کنید.

آیا می دانید منظور از این ویژگی ها چیست و چ مواردی را هنگام خرید جاروبرقی باید در نظر داشت؟

نکات خرید جاروبرقی که لازم است بدانید

برای اینکه بتوانید خرید خوبی انجام دهید و از خریدتان رضایت کافی داشته باشید، باید این نکات را بدانید.

خرید جاروبرقی

نکته ی اول : ابتدا باید بدانید که نیازتان چیست

به طور مثال قرار است جاروبرقی را مصارف خانگی تهیه کنید یا برای مصارف دیگر. برای جارو کردن فضائی به اندازه ی خانه ی خود یا مثلا یک هتل؟

در بازار جاروبرقی های مختلف در سایزها و ظرفیت های مختلفی وجود دارد که با توجه به نیاز خود می توانید آن ها را خریداری کنید.

نکته ی دوم : وزن جاروبرقی

اگر جاروبرقی را برای مصرف خانگی تهیه می کنید، باید توجه داشته باشید که کاربر اصلی آن در خانه بیشتر خانم ها هستند که از توانائی فیزیکی کمتری نسبت به آقایان برخوردارند. پس هنگام انتخاب جاروبرقی به وزن آن توجه کنید و طوری انتخاب کنید که حرکت دادن و حمل وآن برای شما راحت و آسان باشد. جاروبرقی هایی با وزن 4 کیلوگرم برای مصارف خانگی مناسب هستند.

نکته ی سوم : قدرت جاروبرقی

اصولا قدرت یک جاروبرقی مربوط به توانائی و قدرت مکش آن می باشد. توجه داشته باشید که میزان مکش جاروبرقی، با توان موتور دو ویژگی کاملا متفاوت می باشد. در دفترچه ی راهنمای هر جاروبرقی توان مکش آن نوشته شده است. آیا می دانید عدم توجه به این مورد باعث می شود که بسیاری از افراد پس از خرید جاروبرقی از آن رضایت کافی نداشته باشند؟

نکته ی چهارم : صدای یک جاروبرقی

همانطور که می دانید یکی از پرصداترین وسایل در میان لوازم خانگی جاروبرقی است. شاید دیده باشید جاروبرقی هائی که هنگام استفاده از آن ها صدای بسیار آزاردهنده ای تولید می شود. اگر با این مسئله مشکل دارید، پس قبل از خرید حتما این نکته را در نظر داشته باشید که جاروبرقی انتخاب کنید که هنگام استفاده صدای کمتری ایجاد می کند.

خرید جاروبرقی

نکته ی پنجم : ظرفیت کیسه جاروبرقی

ظرفیت کیسه جاروبرقی هم باز مربوط است به فضائی که قصد جاروبرقی در آن جا مورد استفاده قرار خواهد گرفت. اگر جاروبرقی را برای مصارف خانگی انتخاب می کنید و بیشتر برای نظافت یک سالن کوچک از جاروبرقی استفاده می کنید، جاروبرقی هایی با کیسه های کوچک تر مناسب ترند.

نکته ی ششم : میزان انعطاف پذیری جاروبرقی حین استفاده

جاروبرقی که انتخاب می کنید باید از انعطاف کافی برخوردار باشد که شما بتوانید با آن تقریبا هر جای منزل را جارو بکشید. به طور مثال دسته ی آن باید قابلیت کوتاه و بلند شدن داشته باشد، لوله ی جاروبرقی باید انعطاف پذیر باشد و چرخ ها نیز از انعطاف کامل و قابلیت چرخش 360 درجه برخوردار باشد.

نکته ی هفتم : در دسترس بودن قطعات

هنوز در میان مشتریان بسیاری از افراد هستند که ترجیح می دهند جاروبرقی خارجی خریداری کنند. اما آیا می دانید در صورتی که قطعه ای از جاروبرقی های خارجی بشکند یا خراب شود، ممکن است قطعات یدکی آن در دسترس شما نباشد و عملا جاروبرقی شما دیگر قابل استفاده نباشد؟ پس این نکته ی بسیار مهم را هنگام انتخاب جاروبرقی مد نظر قرار دهید و سعی کنید بیشتر از میان جاروبرقی های تولید داخل کشور خریداری کنید؛ به خصوص اینکه امروزه بسیاری از برنده های جاروبرقی ایرانی از لحاظ کیفیت با جاروبرقی های خارجی برابری می کند و با قیمت های مناسب تری عرضه شده است.

جاروبرقی های ساینا ، محصولات تولیدی گروه ساینا الکتریک، از کلیه ی ویژگی های یک جاروبرقی مناسب ، قدرتمند و با کیفیت برخودار می باشند، به طوری که انتخاب و خرید جاروبرقی مناسب را برای شما آسان ساخته است.

جاروبرقی

خرید جاروبرقی

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *