سبزی خردکن 10 کیلویی

دستگاه سبزی خردکن استیل  10 کیلویی ساینا برای تجهیزات آشپزخانه  صنعتی قابل استفاده می باشد.

مشخصـات سبزی خردکن استیل 10 کیلویی ساینا:

  • بدنه و تیغه تمام استیل

  • تنهاسبـزی خــردکن مجهزبه صفحه شاسی باورق گالوانیزه

  • تنهاسبزی خرد‌کن دارای شافت کروم مقاوم دربرابر خوردگی وسایش(تسمه ای)

  • کاسه نمددوبل جهت افزایش طول عمر بلبرینگ ها

  • الکترو موتور 1.5 اسب بخار

  • مجهز به کلیدهای کنتاکتوری و چراغ سیگنال

قابلیت های مدل:

شرکت ساینا الکتریک مفتخر است سبزی خردکن 10 کیلویی( سبزی خردکن برقی دستی و صنعتی ایرانی) که وسیله ای کارآمد جهت خرد کردن و آسیاب انواع سبزیجات اعم از سبزی خورشتی ، کوکویی ، آشی ، پلویی ، هویج ، ترکیبات ترشی لیته ، جوانه گندم جهت سمنو ، نخود خیس خورده جهت فلافل ، گردو جهت فسنجان و …. مطابق با فرهنگ اصیل ایرانی جهت استفاده 24 ساعته در آشپزخانه های صنعتی، هتل ها، پیتزا فروشی ها، رستوران ها، بیمارستان ها، دانشگاه ها، طباخی ها ، فروشگاه های سبزی اماده و … به شما عزیزان عرضه نماید.

در راستای پاسخگویی به نیاز شما هموطنان عزیز، شرکت ساینا الکتریک دستگاه سبزی خردکن استیل 10 کیلویی جهت شستشو، ضدعفونی، آبگیری و سبزی­ خردکن با همکاری گروهی از کارشناسان خبره در زمینه ­ها و شاخه های مرتبط و متناسب در هدف کاهش قابل ملاحظه در مصرف انرژی، هزینه تولید و عدم آلودگی محیط زیست را به صورت تمام استیل طراحی و ساخته شده ارائه می­ نماید. 

دستگاه سبزی خردکن استیل 10 کیلویی را می توان با قیمت مناسب خریداری کرده و از مزایای بسیار آن که در خرد کردن سبزی های متنوع کاربرد دارد بهره برد.
قیمت فروش دستگاه سبزی خردکن استیل 10 کیلویی از عوامل تاثیر گذار در رغبت و تمایل مشتری به خرید محصول است که با در نظر گرفتن قیمت مناسب می توان رضایت و تمایل مشتریان عزیز را جلب کرد.
کیفیت دستگاه سبزی خردکن استیل 10 کیلویی رابطه نزدیکی با چگونگی خرد کردن و آسیاب انواع سبزیجات دارد که این موضوع از لحاظ تجاری اهمیت بالایی را برای مواد غذایی ایجاد می کند.

دستگاه سبزی خردکن ساینا بسته به نیاز مشتری در انواع گوناگون از جمله سبزی خرد کن استیل برقی خانگی به صورت سطلی و فشاری، سبزی خردکن استیل 5 کیلویی، سبزی خردکن استیل 10 کیلویی و سبزی خردکن استیل بشقابی جهت استفاده به شکل صنعتی تولید و عرضه می گردد و با قیمت مناسب به فروش می رسد.

سبزی خردکن استیل 10 کیلویی شرکت ساینا الکتریک دارای یک سال ضمانتو 5سال خدمات پس از فروش در سراسر کشور عرضه می شود.